Hakkımızda

MİSYONUMUZ


Sizin için uzman kadromuz ile çalışıyoruz. Kurucularımızın sektör tecrübesi ve çalışanlarımızın samimi yaklaşımı ile sektörde fark yaratan bir firma yolunda hızla ilerliyoruz. Mouse & Master İlaçlama İstanbul denince akla ilk gelen firmalardan biri olan şirketimizde en kaliteli malzemeleri kullanarak müşterilerimize üstün bir hizmet vermeye çalışıyor, güler yüzlü kadromuz ile müşterilerimize memnuniyet garantisi veriyoruz.

Mouse & Master 1996 yılında kurulmuş profesyonel bir haşere kontrol hizmeti firmasıdır. Özellikle gıda, turizm, sağlık hizmetleri sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların ürettikleri ürünleri, üretim sahalarını ve kalitelerini koruyabilmek amacıyla ihtiyaç duydukları haşere kontrol hizmeti Mouse & Master ‘da yetişmiş uzman ekiplerce 365 gün 24 saat kesintisiz olarak verilmektedir.

Mouse & Master sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli gelişen ve öğrenen bir organizasyon olma başarısı göstermiş, yenilikleri sürekli olarak uygulamaya koyarak , müşterilerine Dünya standartlarında bir hizmet götürmeyi hedeflemiştir.

Firmamızda kullanılan bütün insektisitler(WHO) Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığından ruhsatlıdır. İnsan ve çevre sağlığını riske sokmaz. Kullanılan tüm insektisitler ve rodentisitlerin gerekli tüm belgeleri uygulama öncesinde müşterilerimize verilir. Böylelikle müşterilerimizin kullandığımız kimyasallarla ilgili olarak bilgi sahibi olması sağlanır.

Belgelerimiz

bize ulaşın

bize istediğiniz an ulaşabilir, görüş ve önerilerinizi bize rahatlıkla iletebilirsiniz.