İlaçlama Hakkında Bilgiler

Bulaşıcı hastalıkların yapılmasına neden olan birçok insanın hasta olmasına sebep olan pire, kene, akrep, kulağakaçan, sinek vs. haşereler evimize bir şekilde geçiş sağlamanın yollarını bulabilmektedirler. Eve çeşitli, şekillerde girebiliyorlar. Tabiki örnek verecek olursak, mesela dışarıdan satın aldığınız herhangi bir eşya aracılığı ile eve girebilmektedirler. Evin içerisinde bulundurduğunuz birçok evcil hayvan arakadaşlarınız üzerinde pire, bit gibi haşereler bulundurur. Adından da anlaşılacağı gibi kedi veya köpek üzerinde bulunurlar. Ve parazitlerin de olması çok olası bir durumdur. Açık alanlarda gezdirmeye çıkardığınız evcil hayvanlarınız koşup oynarken bit veya pireleri evinize taşıyabilir ve sizi birçok görünmez rahatsız edici hastalıklara neden olabilirler. Bu nedenle haşerelerden kurtulma ve mucadele etmek zordur. Bunun yerine profesyonel böcek ilaçlama İlaçlama İstanbul şirketimizle yardım alabilirsiniz.

main_pest-disinfection-spraying-warehouse

Ev İlaçlama Hakkında Bilgiler

En sık rastlanan evinizin misafiri Fareler. Fareler ile mücadele eski zamanlara dayanmaktadır. Kullanılan yöntem ise evlerde kedi beslemektteydi. Bu yöntem, kedinin hızlı koşabilme ve uyanık olma yöntemine bağlıdır. Fre ile mücadele yöntemin en doğrusu kapsüle girebilecek kadar delikler bulunur ve bu deliklerin içinde zehirli yemler bulunmaktadır. Fare ile mücadelede mutlaka ilaçlama periodik yapılması tek ilaçalamayla kesin sonuç ortaya çıkmayacağını hatırlatmak gerek.

firmatemizligi_ofistemizligi_geneltemizlik_09

İlaçlamak önemli

Haşere türü hem kendi adına barınacak bir ortam bulmak hem de gıda konusu ile ilgili gereksinimlerini karşılamak için insanların yaşadıkları ortamlara ulaşır. Kapalı alanlarda bulunan insanlar bazı böceklerin bazı zararlarına uğramaktadır. Haşere ve kemirgenler taşıdığı hastalıklar insan hayatını tehlikeye düşürebilecek derecede mikrop ve virüsler taşırlar. Üzerine vurduğumuzda öldüğünü düşündüğümüz canlılar, öncesinde yumutladıkları için onşlardan tamamen kurtulduğumuzu düşünmemiz yanlış olur.

En doğru yolu İlaçlama yaptırmak ve gönül rahatlığı ile gece gündüz evde attığımız adımlarda huzuru bulmakdır. İlaçlama sonrası rahat nefes alabilir huzurlu yaşamaya devam etmenizi hatırlatmak gerekir.

 Bir Cevap Yazın