İstanbul İlaçlama Sektörü ile Büyüyen İşler

İstanbul boya badana sektöründe oldukça yoğun faaliyet gösteren bir ilimizdir. Bunda gerek yüzölçümünün büyük olması gerekse nüfusunun kalabalık olması etkilidir. Bu sebeple İstanbul boya badana ustaları da her geçen gün kendilerini geliştirmekte ve sektörde en iyi olmak için çalışmaktadırlar. Sürekli yeni boya badana uygulamaları öğrenmekte ve yeniliklere açık bir şekilde büyük özveri ile müşteri memnuniyeti odaklı ilerlemektedirler. Evinizdeki boya badana alanındaki uygulamalarınızdan memnun kalmak için alanında uzman boya badana ustalarını seçerek evinize renk katmasını istemelisiniz. Bunu yaparken de tabiki belli başlı alanınzda uzman olan ustaları seçerken dikkat edilmesi gereken noktaları bilmelisiniz. Sizlere aşağıdaki yazımızda kısaca bu husuları anlatacağız.

Bir boya badana ustasını seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Öncelikle boya badana işine başlamadan uzman bir boyacı ustası boyayacağı evi gezip görmek ister ve bir analiz yaparak müşteriye belli bir fiyat sunar. Boyama yapacağı işi belirler ve bir plan çıkartır. Sonrasında müşteri ile belirlenen tarihte işe başlanır ve yine belirtilen süre içerisinde iş bitirilir. Bir boya badana ustası işi ortalama 1 ile 2 gün sürmektedir. Ofis, apartman gibi daha büyük işçilik gerektiren bir iş için ise daha uzun süre gerekir.

Boya badana esnasında da bir boya ustasının dikkat etmesi gereken hassas noktalardan biri boya fırçasını kullanırken yapılan işçiliktir. Boya badana işi kolay bir iş olmamakla beraber aynı zamanda büyük incelik  gerektiren bir alandır. Kullanılan boyanın kalitesi dahil olmakla beraber fırçanın uygulama yapılan bölgedeki kullanılışı da boya badana işindeki kaliteyi belirleyen faktörlerdendir.Daire boyama esnasında alanın temiz tutulması da bir o kadar önemlidir. Bütün bu kriterlere uyan bir ustanın alanında uzman olduğunu rahatlıkla anlayabiliriz. Ev boyama yapan ustalardan bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Sizler de evinizi boyatmadan önce boya piyasaındaki usta analizinizi çok iyi yapmalı ve sonradan pişman olmamak için en doğru usta ile çalışmalısınız.

Hayalinizdeki evinizin duvarlarına kavuşmanız dileğiyle…Bir Cevap Yazın