Neden Fare İlaçlama Yapmalıyız?

Fareler

Hem siyah fareler, hem kahverengi fareler insan sağlığı ve hayvan için risk sunabilirim çünkü virüs, bakteri, mikrop ve parazit taşıyıcılarıdırlar . Fareler dışkı, idrar ve tükürük ile hepsini yayabilirler . Kirli olduklarından bir çizik ya da cilt üzerinde bir kesikten, dokunma yoluyla gerçekleşir bile hastalık bulaştırabilirler, aynı zamanda hastalığı yeme ya da içme önce ellerinizi yıkamazsanız bile her türlü virüs, bakteri, parazit ve mikrobunu bulaştırabilir . Bu tür riskleri ortadan kaldırmak için ilaçlama yaptırmanız faydalı olacaktır.

Sıçanlar ve hastalıklar

Sıçanlar çok suyuna ve hayvanların insan sağlığı için gerçek bir risk oluşturmaktadır. Zamanın başlangıcından beri sıçan veba ile ilişkilidir, ancak fareler iletebilir diğer birçok ciddi hastalık vardır. Bu hastalıklara yakalanmamak ve sağlık açısından böcek ilaçlama yaptırmalıyız.

Salmonelloz (Onların idrar ve kirlenmiş su yoluyla fareler tarafından iletilen Leptospirose-) ( bir tür gıda zehirlenmesi)

Leptospira adı verilen spiral şekilli bakterilerin sebep olduğu bir enfeksiyondur. Hastalık hiç belirti vermeyebilir; baş ağrıları, kas ağrıları ve ateş gibi hafif belirtiler verebilir ya da akciğerlerde kanama veya menenjit gibi ciddi belirtiler görülebilir.tüberküloz

Kudus, kıl kurdu,tifüs

Gıda zehirlenmesine yol açan patojenik E. coli bakterisi

Sıçanlar ayrıca pire, akarları ve keneler taşımak ve ciddi alerjik reaksiyonlara neden olabilir

Bölgemizde nadir derecelerinin ısırığın sebep gösterdiği tarafından ateş

Farelerin neden olduğu hasarlar

Sıçanlar dişlerini kullanmak ve bir gün içinde farklı yerlerde yemek evin etrafında kırdı. Bir sıçan, genellikle korkutucu bir deneyim olduğunu çapraz, birçok kişi geliştirdik fobiler kemirgenler karşı karşıya. Sıçanlar tehdit altında hisseden zaman tehlike gerçek olabilir.

Eviniz için Riskler

Sıçanlar dişlerini kullanmak için sürekli kemirirler . Onların köpek dişleri kullanarak onlar nesneyi sıkışmış ve alt dişlerin ile asılır. Fare dişlerinin mineler çelik veya bakırdan daha güçlüdür. Onlara karşı pek bir şey karşı koymaz ve bunun sayesinde, plastik, ahşap, beton, alüminyum yiyecek ve su için onların hummalı bir arama için hiç bir engel yoktur. Yaklaşık, ikisi arasında 4 mm boşluk iki paralel çizgiler, hafif girintili: farelerin arkalarında bırakmaktadırlar diş izleri çok tipiktir. Bunlarla karşılaşmamak için fare ilaçlama ile bu sorunları çözebilirsiniz. İstanbul böcek ilaçlama firması olarak bu sorunları sizin yerinize çözüyoruz.

Gıdalarınız tehlikede :

Her gün gün farklı yiyeceklere tercih ederler ve Ortalama olarak günde 15 ila 30 gram yemek yerler, onları bulmak tüm gıdalardan biraz kemirmek isterler ve böylece tüketmek istediklerini bulurlar ve en uygununu yerler .

Böcek ilaçlama yapan firmalar ile irtibat kurarak onların bu konu hakkında yardımını almanız sizin için faydalı olacaktır.

 Bir Cevap Yazın